Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: File
hu: Fájl

en: Password
hu: Jelszó

en: Url
hu: Webcím

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Download method
hu: Letöltési mód

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
