Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: File
ku: پەڕگە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Download method
ku: شێوازی داگرتنی پەڕگەکان
