Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: File
ms: Fail

en: Password
ms: Kata laluan

en: Comment
ms: Komen

en: Download method
ms: Kaedah pindah turun
