Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: File
tr: Dosya

en: Password
tr: Parola

en: Comment
tr: Yorum

en: Download method
tr: İndirme yöntemi
