Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta10) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Comments
ar: التعليقات

en: Priority
ar: الأولوية

en: Response
ar: الجواب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Manage
ar: تسيير

en: Advanced
ar: متقدم

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Review
ar: المراجعة

en: Translation
ar: الترجمة
