Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta11) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་
