Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta13) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Response
hi: उत्तर

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Advanced
hi: विकसित

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Select all
hi: सबका चयन करें

en: Translation
hi: अनुवाद
