Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta15) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
