Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta15) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Manage
th: จัดการ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Quotation
th: ใบเสนอราคา
