Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta16) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Priority
fa: اولویت

en: Response
fa: پاسخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Manage
fa: مدیریت

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Phone
fa: تلفن

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Review
fa: بازبینی

en: Translation
fa: ترجمه

en: API password
fa: گذرواژه API
