Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta16) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Comments
hr: Komentari

en: Priority
hr: Prioritet

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Advanced
hr: Napredno

en: Phone
hr: Telefon

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Review
hr: Provjeri

en: Translation
hr: Prijevod
