Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta17) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Comments
fi: Kommentit

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Phone
fi: Puhelin

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Deselect all
fi: Poista kaikki valinnat

en: Review
fi: Tarkistus

en: Translation
fi: Käännös

en: API password
fi: API salasana

en: Source language
fi: Lähdekieli
