Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta18) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži
