Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta19) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Comments
he: תגובות

en: Priority
he: עדיפות

en: Response
he: תשובה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Manage
he: ניהול

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Advanced
he: מתקדם

en: Phone
he: טלפון

en: Select all
he: בחר הכל

en: Department
he: מחלקה

en: Review
he: סקירה

en: Translation
he: תרגום

en: Source language
he: שפת מקור
