Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta19) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Priority
tr: Öncelik

en: Response
tr: Yanıt

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Manage
tr: Yönetim

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Phone
tr: Telefon

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Translation
tr: Çeviri

en: Source language
tr: Kaynak dil
