Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Comments
pt: Comentários

en: Priority
pt: Prioridade

en: Response
pt: Resposta

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Manage
pt: Gerir

en: Contacts
pt: Contactos

en: Advanced
pt: Avançado

en: Phone
pt: Telefone

en: Select all
pt: Selecionar todos

en: Review
pt: Rever

en: Request type
pt: Tipo de pedido

en: Translation options
pt: Opções de tradução

en: Translation
pt: Tradução

en: API password
pt: API senha

en: Source language
pt: Idioma fonte
