Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Priority
oc: Prioritat

en: Response
oc: Responsa

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Manage
oc: Gerir

en: Check
oc: Verificar

en: Advanced
oc: Avançat

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Translation
oc: Traduccion

en: Source language
oc: Lenga d'origine
