Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Translation
lt: Vertimas

en: API password
lt: API slaptažodis
