Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Response
nl: Antwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Manage
nl: Beheren

en: Contacts
nl: Contacten

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: Department
nl: Afdeling

en: Review
nl: Overzicht

en: Request type
nl: Request-type

en: Translation
nl: Vertaling

en: API password
nl: API-wachtwoord

en: Source language
nl: Brontaal

en: Character count
nl: Aantal tekens

en: Quotation
nl: Offerte

en: Target language
nl: Doeltaal
