Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: Review
sr: Провера података

en: Translation
sr: Превод
