Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta7) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Request type
te: అభ్యర్థన రకం

en: Translation
te: అనువాదం

en: Source language
te: మూల భాష
