Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta8) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Advanced
et: Täpsem

en: Phone
et: Telefon

en: Select all
et: Vali kõik

en: Department
et: Osakond

en: Review
et: Kontroll

en: Translation
et: Tõlge

en: Source language
et: Algne keel

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
