Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta8) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Comments
it: Commenti

en: Priority
it: Priorità

en: Response
it: Risposta

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Manage
it: Gestisci

en: Advanced
it: Avanzate

en: Phone
it: Telefono

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Review
it: Revisione

en: Translation
it: Traduzione

en: Source language
it: Lingua di origine
