Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Comments
az: Şərhlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Advanced
az: Əlavə

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Translation
az: Tərcümə

en: Source language
az: Mənbə dili
