Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Comments
fr: Commentaires

en: Priority
fr: Priorité

en: Response
fr: Réponse

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Manage
fr: Gérer

en: Advanced
fr: Avancé

en: Phone
fr: Téléphone

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Deselect all
fr: Tout désélectionner

en: Department
fr: Département

en: Review
fr: Vérifier

en: Request type
fr: Type de requête

en: Translation options
fr: Options de traduction

en: Translation
fr: Traduction

en: API password
fr: Mot de passe de l'API

en: Source language
fr: Langue d'origine

en: Character count
fr: Nombre de caractères

en: Language(s)
fr: Langue(s)

en: Network
fr: Réseau

en: Proxy port
fr: Port du proxy

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
fr: @translator n'est pas disponible. Vérifier la <a href=":configured">configuration</a>.
