Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Phone
pl: Telefon

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Department
pl: Departament

en: Review
pl: Podgląd

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: API password
pl: Hasło API

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Character count
pl: Ilość znaków
