Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Language(s)
kn: ಭಾಷೆ(ಗಳು)

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
