Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Comments
pt: Comentários

en: Priority
pt: Prioridade

en: Response
pt: Resposta

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Manage
pt: Gerenciar

en: Contacts
pt: Contatos

en: Advanced
pt: Avançado

en: Phone
pt: Telefone

en: Select all
pt: Selecionar tudo

en: Deselect all
pt: Desmarcar todos

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: Request type
pt: Tipo de solicitação

en: Translation options
pt: Opções de tradução

en: Translation
pt: Tradução

en: Source language
pt: Idioma de origem

en: Character count
pt: Contagem de caracteres
