Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Manage
ka: მართვა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა
