Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Comments
ru: Комментарии

en: Priority
ru: Приоритет

en: Response
ru: Ответ

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Manage
ru: Управление

en: Contacts
ru: Контакты

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Phone
ru: Телефон

en: Select all
ru: Выделить все

en: Deselect all
ru: Снять выделение со всего

en: Department
ru: Департамент

en: Review
ru: Проверка

en: Translation
ru: Перевод

en: API password
ru: Пароль API

en: Source language
ru: Исходный язык

en: Translation Management
ru: Управление переводами

en: Job has been rejected with following error: @error
ru: Задача была отклонена со следующей ошибкой: @error
