Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Phone
sk: Telefón

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Review
sk: Prehľad

en: Translation options
sk: Voľby prekladu

en: Translation
sk: Preklad

en: API password
sk: Heslo API

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
