Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Comments
ja: コメント

en: Priority
ja: 優先度

en: Response
ja: レスポンス

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Manage
ja: 管理

en: Advanced
ja: 高度

en: Phone
ja: 電話番号

en: Select all
ja: 全て選択

en: Review
ja: 確認する

en: Translation
ja: 翻訳

en: Service
ja: サービス

en: API password
ja: APIパスワード

en: Source language
ja: 元言語

en: Language(s)
ja: 言語

en: Network
ja: ネットワーク
