Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Priority
sv: Prioritet

en: Response
sv: Svar

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Manage
sv: Hantera

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Advanced
sv: Utökad

en: Phone
sv: Telefon

en: Select all
sv: Välj alla

en: Department
sv: Avdelning

en: Review
sv: Granska

en: Translation
sv: Översättning

en: Service
sv: Tjänst

en: API password
sv: API lösenord

en: Source language
sv: Källspråk

en: Character count
sv: Antal tecken
