Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Response
uk: Відповідь

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Manage
uk: Керування

en: Contacts
uk: Контакти

en: Advanced
uk: Розширені

en: Phone
uk: Телефон

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Department
uk: Відділ

en: Review
uk: Перевірити

en: Translation options
uk: Параметри перекладу

en: Translation
uk: Переклад

en: Service
uk: Служба

en: API password
uk: Пароль API

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: Character count
uk: Кількість символів

en: Language(s)
uk: Мова

en: Network
uk: Мережа
