TMGMT DeepL Integration (2.1.9) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: default
nn: standard

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Bulgarian
nn: Bulgarsk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Greek
nn: Gresk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Slovak
nn: Slovakisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Lithuanian
nn: Litauisk

en: Estonian
nn: Estisk

en: Latvian
nn: Lettisk

en: Slovenian
nn: Slovensk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
