TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Name
et: Nimi

en: Created
et: Loodud

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Definition
et: Definitsioon

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Source language
et: Algne keel

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
