TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: default
sv: förvald

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Source language
sv: Källspråk

en: Estonian
sv: Estniska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
