TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha4) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Definition
am: ብየና

en: Bulgarian
am: ቡልጋሪያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Lithuanian
am: ሊቱዌንያንኛ

en: Estonian
am: እስቶንይንኛ

en: Latvian
am: ላቲቭያንኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬንኛ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ
