TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Name
ta: பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்

en: Bulgarian
ta: பல்கேரியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: Estonian
ta: எசுடோனியர்

en: Latvian
ta: லாத்வியன்

en: Slovenian
ta: சுலொவெனியன்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்
