TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha5) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Definition
be: Азначэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Polish
be: Польская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Lithuanian
be: Літоўская

en: Estonian
be: Эстонская

en: Latvian
be: Латышская

en: Slovenian
be: Славенская

en: Ukrainian
be: Украінская
