TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
