TMGMT DeepL Integration (2.2.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (36 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Bulgarian
ur: بلغاری

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Lithuanian
ur: لیتھوانی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Estonian
ur: اسٹوني

en: Latvian
ur: لیٹوین

en: Slovenian
ur: سلووینیائی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی
