TMGMT DeepL Integration (2.2.13) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu
