TMGMT DeepL Integration (2.2.13) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Bulgarian
my: ဘူလ်ဂေးရီးယား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်
