TMGMT DeepL Integration (2.2.13) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: Bulgarian
te: బల్గేరియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Lithuanian
te: లిథుయేనియన్

en: Source language
te: మూల భాష

en: Latvian
te: లాత్వియన్

en: Slovenian
te: స్లొవేనియన్

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్
