TMGMT DeepL Integration (2.2.14) - en to eu translation catalogue (55 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Definition
eu: Definizioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
