TMGMT DeepL Integration (2.2.14) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Bulgarian
jv: Bulgaria

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hebrew
jv: Israél

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: Lithuanian
jv: Lithuania

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Thai
jv: Thailand

en: Vietnamese
jv: Vietnam

en: Asc
jv: Urut Maju
