TMGMT DeepL Integration (2.2.14) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: default
vi: mặc định

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Glossary
vi: Bảng thuật ngữ

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Embed
vi: Nhúng

en: off
vi: tắt

en: Entries
vi: Mục

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Vietnamese
vi: Tiếng Việt

en: Asc
vi: Tăng dần
