TMGMT DeepL Integration (2.2.15) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hebrew
ne: यहूदी भाषा

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Slovak
ne: स्लोवाक

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी

en: Estonian
ne: एस्तोनियन

en: Latvian
ne: लातवी

en: Slovenian
ne: स्लोवेनियन

en: Thai
ne: थाई

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी

en: Vietnamese
ne: भियतनामी
