TMGMT DeepL Integration (2.2.4) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Estonian
mn: Эстони

en: Latvian
mn: Латви

en: Slovenian
mn: Словени
